Property Sale
Sale
$73,900
DeedBook 10189, Page 1472
Year Built: 1967
| Year | Property taxes | Change |
|---|---|---|
| 2025 | $5,612 | +1.0% |
| 2024 | $5,557 | +5.9% |
| 2023 | $5,248 | -0.1% |
| 2022 | $5,255 | +1.4% |
Year Built: 1967
915 Beach Haven W Blvd
Residential
29 Rona Lane
Residential
136 Morton Drive
Residential
51 Beverly Lane
Residential
7 Dorothy Drive
Residential