Property Sale
Sale
$850,000
Sq Ft2,072DeedBook 19381, Page 1584Recorded5/18/2023
Year Built: 2019
| Year | Property taxes | Change |
|---|---|---|
| 2025 | $12,435 | +1.0% |
| 2024 | $12,315 | +5.9% |
| 2023 | $11,629 | -0.1% |
| 2022 | $11,644 | +143.4% |
Year Built: 2019
115 Morton Drive
Residential
22 Frank Drive
Residential
105 Lawrence Drive
Residential
47 Nancy Drive
Residential
12 Ronnie Drive
Residential