Property Built
Built
Year Built: 1979
Year Built: 1979
| Year | Property taxes | Change |
|---|---|---|
| 2025 | $8,251 | +8.4% |
| 2024 | $7,611 | +5.9% |
| 2023 | $7,187 | -0.1% |
| 2022 | $7,196 | +1.4% |
Year Built: 1979
259 William Cook Blvd
Residential
161 Matilda Drive
Residential
4 Earl Lane
Residential
117 Evelyn Drive
Residential
124 Matilda Drive
Residential