Property Sale
Sale
$140,000
From:
To:
Sq Ft948DeedBook 15595, Page 1497Recorded7/26/2013
From:
To:
Year Built: 1963
| Year | Property taxes | Change |
|---|---|---|
| 2025 | $5,048 | +1.0% |
| 2024 | $4,999 | +5.9% |
| 2023 | $4,721 | -0.1% |
| 2022 | $4,727 | +1.4% |
From:
To:
Year Built: 1963
12 Shirley Lane
Residential
963 Beach Haven W Blvd
Residential
67 Rosalyn Drive
Residential
40 Gregg Drive
Residential
51 Ruth Ann Drive
Residential