Property Sale
Sale
$52,500
DeedBook 4348, Page 968
Year Built: 1965
| Year | Property taxes | Change |
|---|---|---|
| 2025 | $2,987 | +1.0% |
| 2024 | $2,958 | +5.9% |
| 2023 | $2,793 | -0.1% |
| 2022 | $2,797 | +1.4% |
Year Built: 1965
183 Riptide Avenue
Residential
112 Lighthouse Drive
Residential
84 Lange Drive
Residential
113 Hatch Lane
Residential
201 Division Street
Residential