Property Sale
Sale
From:
To:
Sq Ft1,528DeedBook 16080, Page 1923Recorded5/14/2015
From:
To:
Year Built: 1993
| Year | Property taxes | Change |
|---|---|---|
| 2025 | $5,336 | +1.0% |
| 2024 | $5,284 | +5.9% |
| 2023 | $4,990 | -0.1% |
| 2022 | $4,996 | +1.4% |
From:
To:
Year Built: 1993
148 Mizzen Avenue
Residential
242 Atlantis Avenue
Residential
1129 Treasure Avenue
Residential
243 Outboard Avenue
Residential
149 Inboard Avenue
Residential