Property Sale
Sale
$475,000
Sq Ft1,092DeedBook 19604, Page 881Recorded2/12/2024
Year Built: 1978
| Year | Property taxes | Change |
|---|---|---|
| 2025 | $5,401 | +21.5% |
| 2024 | $4,444 | +6.3% |
| 2023 | $4,183 | -0.1% |
| 2022 | $4,188 | -4.3% |
Year Built: 1978
125 Torpedo Road
Residential
254 Sextant Road
Residential
172 Stowaway Road
Residential
128 Stowaway Road
Residential
100 Leeward Road
Residential