Property Sale
Sale
$228,729
DeedBook 10076, Page 793
Year Built: 2000
| Year | Property taxes | Change |
|---|---|---|
| 2025 | $7,988 | +1.0% |
| 2024 | $7,911 | +5.9% |
| 2023 | $7,470 | -0.1% |
| 2022 | $7,480 | +1.4% |
Year Built: 2000
108 Barracuda Road
Residential
160 Compass Road
Residential
184 Barracuda Road
Residential
160 Torpedo Road
Residential
498 Mermaid Drive
Residential