Property Built
Built
Year Built: 2003
Year Built: 2003
| Year | Property taxes | Change |
|---|---|---|
| 2025 | $9,512 | +1.0% |
| 2024 | $9,420 | +5.9% |
| 2023 | $8,896 | -0.1% |
| 2022 | $8,907 | +1.4% |
Year Built: 2003
100 Gunwale Road
Residential
152 Neptune Drive
Residential
208 Nautilus Drive
Residential
1203 Canal Avenue
Residential
217 Navy Lane
Residential