Property Built
Built
Year Built: 1997
Year Built: 1997
| Year | Property taxes | Change |
|---|---|---|
| 2025 | $7,151 | +1.0% |
| 2024 | $7,082 | +60.9% |
| 2023 | $4,400 | -0.1% |
| 2022 | $4,406 | +1.4% |
Year Built: 1997
119 Voyager Road
Residential
168 Commodore Road
Residential
308 Compass Road
Residential
151 Sloop Road
Residential
257 Crows Nest Road
Residential