Property Sale
Sale
$205,000
DeedBook 12552, Page 619
Year Built: 1978
| Year | Property taxes | Change |
|---|---|---|
| 2025 | $3,821 | +1.0% |
| 2024 | $3,784 | +5.9% |
| 2023 | $3,574 | -0.1% |
| 2022 | $3,578 | +1.4% |
Year Built: 1978
148 Sloop Road
Residential
105 Sloop Road
Residential
152 Commodore Road
Residential
120 Voyager Road
Residential
461 Nautilus Drive
Residential