Property Sale
Sale
$177,500
DeedBook 10402, Page 39
Year Built: 2001
| Year | Property taxes | Change |
|---|---|---|
| 2025 | $5,686 | +1.0% |
| 2024 | $5,631 | +5.9% |
| 2023 | $5,317 | -0.1% |
| 2022 | $5,324 | +1.4% |
Year Built: 2001
105 Atlantis Avenue
Residential
1911 Breakers Drive
Residential
1740 Breakers Drive
Residential
1767 Breakers Drive
Residential
129 Yeoman Road
Residential