Property Sale
Sale
$112,000
DeedBook 5085, Page 19
Year Built: 1993
| Year | Property taxes | Change |
|---|---|---|
| 2025 | $5,748 | +1.0% |
| 2024 | $5,693 | +5.9% |
| 2023 | $5,375 | -0.1% |
| 2022 | $5,382 | +1.4% |
Year Built: 1993
233 Bulkhead Avenue
Residential
1142 Treasure Avenue
Residential
531 Pirate Lane
Residential
1017 Vessel Lane
Residential
1014 Cutlass Avenue
Residential