Property Sale
Sale
$272,000
From:
To:
Sq Ft1,521DeedBook 17105, Page 594Recorded5/4/2018
From:
To:
Year Built: 1977
| Year | Property taxes | Change |
|---|---|---|
| 2025 | $4,899 | +1.0% |
| 2024 | $4,852 | +5.9% |
| 2023 | $4,581 | -0.1% |
| 2022 | $4,587 | +1.4% |
From:
To:
Year Built: 1977
492 Outrigger Lane
Residential
504 Coral Lane
Residential
244 Matey Avenue
Residential
1054 Whitecap Avenue
Residential
512 Pirate Lane
Residential