Property Sale
Sale
$155,000
DeedBook 14755, Page 982
Year Built: 1978
| Year | Property taxes | Change |
|---|---|---|
| 2025 | $3,883 | +1.0% |
| 2024 | $3,846 | +5.9% |
| 2023 | $3,632 | -0.1% |
| 2022 | $3,636 | +1.4% |
Year Built: 1978
360 Lighthouse Drive
Residential
1149 Beach Lane
Residential
232 Steering Lane
Residential
224 Steering Lane
Residential
132 Voyager Road
Residential