Search
Foreclosures
Tools
Property History
No events match the selected filters.
203 Cedar Bridge RoadManahawkin, NJ 08050
Other School
Last Sale Price
$1
Last Sale Date
Jun 10, 2005
Property Information
Block51.13
Lot1.02
Qualifier---
CountyOcean
MunicipalityStafford Twp
Tax Map Page60
Building Details
Building Class---
Description---
Dwellings1
ZoningRGL/
Sq Footage---
Acreage6.36
Owner Mailing
Street
City / State / ZIP
Assessment
Land Value:$547,200
7%
Improvement Value:$6,953,900
93%
Total Assessment$7,501,100
Tax History
| Year | Property taxes | Change |
|---|
Property History
No events match the selected filters.