Property Sale
Sale
$268,000
DeedBook 10523, Page 537
Year Built: 1999
| Year | Property taxes | Change |
|---|---|---|
| 2025 | $9,470 | +1.0% |
| 2024 | $9,379 | — |
Year Built: 1999
7 Janal Way
Residential
125 Rowan Court
Residential
185 Lehigh Avenue
Residential
9 Willow Court
Residential
117 Rowan Court
Residential