Property Sale
Sale
$17,500
DeedBook 15457, Page 606
Year Built: 1948
| Year | Property taxes | Change |
|---|---|---|
| 2025 | $5,157 | +1.0% |
| 2024 | $5,107 | +5.9% |
| 2023 | $4,823 | -0.1% |
| 2022 | $4,829 | +1.4% |
Year Built: 1948
119 Beach Avenue
Residential
180 South Main Street
Residential
1075 Windlass Drive
Residential
1153 Seashell Avenue
Residential
1077 Whispering Oak Lane
Residential