Skip to content

155 Littleworth Mill RoadManahawkin, NJ 08050

Vacant Land
Love it? Save it.
track changes

Overview

Owner
---
Last Sale Price
$1
Last Sale Date
Aug 12, 2025

Property Information

Block56
Lot5.03
Qualifier---
CountyOcean
MunicipalityStafford Twp
Tax Map Page74

Building Details

Building Class10
Description---
Dwellings1
ZoningR3
Sq Footage---
Acreage0.43

Owner Mailing

Street---
City / State / ZIP---

Assessment

Land Value:$59,000
100%
Improvement Value:N/A
0%
Total Assessment$59,000

Tax History

YearProperty taxesChange
2025$1,465+1.0%
2024$1,451+5.9%
2023$1,370-0.1%
2022$1,372+1.4%
Property History

No events match the selected filters.