Skip to content

120 North Main StreetManahawkin, NJ 08050

Last Sale Date
Nov 4, 2024

Property Information

Block59
Lot12.02
Qualifier---
CountyOcean
MunicipalityStafford Twp
Tax Map Page75

Building Details

Building Class10
DescriptionCEMETERY/MUSEUM
Dwellings1
ZoningCM/M
Sq Footage---
Acreage1.5

Owner Mailing

Street
City / State / ZIP

Assessment

Land Value:$210,000
61%
Improvement Value:$136,300
39%
Total Assessment$346,300

Sale
$0