Property Sale
Sale
$215,500
From:
To:
Sq Ft1,944DeedBook 16800, Page 1004Recorded7/14/2017
From:
To:
Year Built: 2009
| Year | Property taxes | Change |
|---|---|---|
| 2025 | $4,569 | +1.0% |
| 2024 | $4,525 | +5.9% |
| 2023 | $4,272 | -0.1% |
| 2022 | $4,278 | +1.4% |
From:
To:
Year Built: 2009
37 Farrah Drive
Residential
128 Melanie Way
Residential
22 Farrah Drive
Residential
7 Bryce Lane
Residential
76 Bryce Lane
Residential