Property Sale
Sale
$304,490
Sq Ft1,920DeedBook 18425, Page 1809Recorded4/16/2021
Year Built: 2021
From:
To:
Also conveyed in this deed
5 parcels| Year | Property taxes | Change |
|---|---|---|
| 2025 | $5,631 | +1.0% |
| 2024 | $5,577 | +773.4% |
| 2023 | $639 | -0.1% |
| 2022 | $639 | +1.4% |
Year Built: 2021
From:
To:
Also conveyed in this deed
5 parcels3 Farrah Drive
Residential
1 Farrah Drive
Residential
9 Farrah Drive
Residential
11 Farrah Drive
Residential
7 Farrah Drive
Residential