Property Sale
Sale
$0
Year Built: 2001
| Year | Property taxes | Change |
|---|---|---|
| 2025 | $10,481 | +10.0% |
| 2024 | $9,525 | +9.0% |
| 2023 | $8,739 | +0.3% |
| 2022 | $8,713 | +0.2% |
Year Built: 2001
207 Heron Rd
Residential
171 Flamingo Rd.
Residential
301 Heron Road
Residential
386 Kingfisher Road
Residential
61 L.E.Harbor Blvd.
Residential