Property Sale
Sale
$58,000
DeedBook 5471, Page 503
Year Built: 1988
| Year | Property taxes | Change |
|---|---|---|
| 2025 | $3,693 | +9.8% |
| 2024 | $3,364 | +8.7% |
| 2023 | $3,093 | -1.0% |
| 2022 | $3,123 | +0.2% |
Year Built: 1988
501 May Pink Court
Residential
710 Lady Slipper Ct
Residential
615 Skimmer Court
Residential
708 Lady Slipper Ct
Residential
813 Egret Ct
Residential