Property Sale
Sale
$145,000
Sq Ft1,410DeedBook 18367, Page 1458Recorded3/16/2021
From:
To:
Year Built: 1988
| Year | Property taxes | Change |
|---|---|---|
| 2025 | $3,327 | +9.8% |
| 2024 | $3,031 | +8.7% |
| 2023 | $2,787 | -1.0% |
| 2022 | $2,814 | +0.2% |
From:
To:
Year Built: 1988
702 Lady Slipper Court
Residential
420 Ibis Court
Residential
412 Ibis Court
Residential
606 Skimmer Court
Residential
405 Ibis Court
Residential