Property Sale
Sale
$158,123
Sq Ft1,410DeedBook 19053, Page 1283Recorded6/3/2022
Year Built: 1988
| Year | Property taxes | Change |
|---|---|---|
| 2025 | $3,733 | +9.8% |
| 2024 | $3,401 | +8.7% |
| 2023 | $3,127 | -1.0% |
| 2022 | $3,157 | +0.2% |
Year Built: 1988
107 Teaberry Ct
Residential
417 Ibis Court
Residential
401 Ibis Ct
Residential
416 Ibis Court
Residential
611 Skimmer Court
Residential