Skip to content

Piaget AveClifton, NJ 07011

Public Property

Last Sale Price
$11,000
Last Sale Date
Dec 23, 2057

Property Information

Block11.05
Lot1.01

Dwellings---
ZoningR-B1
Sq Footage---
Acreage0.01

Owner Mailing

Street---
City / State / ZIP---

Assessment

Land Value:$2,300
100%
Improvement Value:N/A
0%
Total Assessment$2,300

Tax History

YearProperty taxesChange
2016$117+2.6%
2015$114+1.4%
2014$113+2.3%
2013$110+3.1%
Property History

Property Sale

Sale
$11,000
DeedBook 70, Page 15

Property Sale

Sale
$11,000

To:

DeedBook 70, Page 15