Property Sale
Sale
$66,000
DeedBook O-126, Page 267
Year Built: 1910
| Year | Property taxes | Change |
|---|---|---|
| 2025 | $12,561 | +2.5% |
| 2024 | $12,260 | +5.8% |
| 2023 | $11,585 | -0.3% |
| 2022 | $11,623 | +0.7% |
Year Built: 1910
No similar properties found nearby
Try More comps to widen the search with custom criteria.