Skip to content

1139 Van Houten Ave(Unit T02)Clifton, NJ 07013

Last Sale Date
Jan 4, 2023

Property Information

Block40.05
Lot1
QualifierT02

Land Value:N/A
0%
Improvement Value:$64,600
100%
Total Assessment$64,600

Tax History

YearProperty taxesChange
2025$3,835+2.5%
2024$3,743
Property History

Property Sale

Sale
$0