Skip to content

295 Speer AveClifton, NJ 07013

Last Sale Date
Dec 4, 2015

Property Information

Block42.01
Lot29

Dwellings---
ZoningR-B1
Sq Footage---
Acreage6.66

Owner Mailing

Street
City / State / ZIP

Assessment

Land Value:$1,998,000
94%
Improvement Value:$122,500
6%
Total Assessment$2,120,500

Sale
$0