Skip to content

76 Long Hill Rd(Block 170 Lot 4)Little Falls, NJ 07424

Last Sale Date
Dec 29, 2016

Property Information

Block170
Lot4
Qualifier---
CountyPassaic
MunicipalityLittle Falls Twp
Tax Map Page---

Building Details

Building Class---
DescriptionSCHOOL #2
Dwellings1
Zoning---
Sq Footage---
Acreage3.74

Owner Mailing

Street
City / State / ZIP

Assessment

Land Value:$414,000
18%
Improvement Value:$1,896,300
82%
Total Assessment$2,310,300

Sale
$0