Skip to content

4 Sisco LnLittle Falls, NJ 07424

Built 1972

Last Sale Price
$1
Last Sale Date
Mar 18, 2021

Property Information

Block172
Lot34.01
Qualifier---
CountyPassaic
MunicipalityLittle Falls Twp
Tax Map Page---

Building Details

Building Class17
Description1&2SF2CG
Dwellings1
Zoning---
Sq Footage2,170
Acreage---

Owner Mailing

Street---
City / State / ZIP---

Assessment

Land Value:$197,600
52%
Improvement Value:$182,400
48%
Total Assessment$380,000

Tax History

YearProperty taxesChange
2025$12,662+1.5%
2024$12,472+2.2%
2023$12,206+0.9%
2022$12,095+0.1%
Property History

Property Built

Built

Year Built: 1972