Property Sale
Sale
$219,500
To:
Sq Ft1,058DeedBook 179, Page 145
To:
Year Built: 1950
| Year | Property taxes | Change |
|---|---|---|
| 2025 | $10,209 | +1.5% |
| 2024 | $10,056 | +2.2% |
| 2023 | $9,842 | +0.9% |
| 2022 | $9,753 | +0.1% |
To:
Year Built: 1950
6 Crestmont Rd
Residential
160 Browertown Rd
Residential
31 Notchcroft Dr
Residential
2 Birch Rd
Residential
136 Paterson Ave
Residential