Property Sale
Sale
$340,000
To:
Sq Ft1,540DeedBook 649, Page 165
To:
Year Built: 1925
| Year | Property taxes | Change |
|---|---|---|
| 2025 | $10,373 | +3.0% |
| 2024 | $10,074 | +6.5% |
| 2023 | $9,460 | +0.8% |
| 2022 | $9,387 | +1.5% |
To:
Year Built: 1925
110 Park Ave
Residential
82 Westervelt Pl
Residential
51 Amsterdam Avenue
Residential
81 Van Houten Ave
Residential
29 Amsterdam Av
Residential