Property Sale
Sale
$330,000
To:
Sq Ft1,657DeedBook 2853, Page 87
To:
From:
To:
Year Built: 1930
| Year | Property taxes | Change |
|---|---|---|
| 2025 | $9,821 | +3.0% |
| 2024 | $9,538 | +6.5% |
| 2023 | $8,956 | +0.8% |
| 2022 | $8,887 | +1.5% |
To:
From:
To:
Year Built: 1930
161 Howard Ave
Residential
371 Pennington Ave
Residential
140 Terhune Ave
Residential
30 John Street
Residential
278 High St.
Residential