Skip to content

125-131 Myrtle AvPassaic, NJ 07055

Last Sale Date
Jun 15, 2023

Property Information

Block2176
Lot13
Qualifier---
CountyPassaic
MunicipalityPassaic City
Tax Map Page---

Building Details

Building Class---
Description2 B
Dwellings---
ZoningR-3
Sq Footage---
Acreage0.35

Owner Mailing

Street
City / State / ZIP

Assessment

Land Value:$72,400
23%
Improvement Value:$235,700
77%
Total Assessment$308,100

Sale
$0