Property Built
Built
Year Built: 1930
Year Built: 1930
| Year | Property taxes | Change |
|---|---|---|
| 2025 | $11,215 | +3.0% |
| 2024 | $10,891 | +6.5% |
| 2023 | $10,227 | +0.8% |
| 2022 | $10,148 | +1.5% |
Year Built: 1930
89 Hammond Ave
Residential
96 Hammond Ave.
Residential
518 Gregory Ave.
Residential
63 Kruger Pl.
Residential
538 Mckinley St
Residential