Property Sale
Sale
$185,000
To:
Sq Ft798DeedBook 3872, Page 130
To:
Year Built: 1967
| Year | Property taxes | Change |
|---|---|---|
| 2025 | $4,515 | +3.0% |
| 2024 | $4,384 | +6.5% |
| 2023 | $4,117 | +0.8% |
| 2022 | $4,085 | +1.5% |
To:
Year Built: 1967
50-56 High St
Residential
285 Aycrigg Ave
Residential
285 Aycrigg Ave
Residential
285 Aycrigg Ave
Residential
285 Aycrigg Ave
Residential