Property Sale
Sale
$0
Year Built: 1935
| Year | Property taxes | Change |
|---|---|---|
| 2025 | $12,171 | +3.0% |
| 2024 | $11,820 | +6.5% |
| 2023 | $11,100 | +0.8% |
| 2022 | $11,014 | +1.5% |
Year Built: 1935
2 Barry Place
Residential
284 Pennington Ave.
Residential
44 Barry Pl.
Residential
278 Passaic Ave.
Residential
89 Reid Ave.
Residential