Property Sale
Sale
$90,000
DeedBook P133, Page 135
Year Built: 1920
| Year | Property taxes | Change |
|---|---|---|
| 2025 | $13,775 | +3.0% |
| 2024 | $13,377 | +6.5% |
| 2023 | $12,562 | +0.8% |
| 2022 | $12,465 | +1.5% |
Year Built: 1920
169 Meade Ave
Residential
107 Westervelt Pl
Residential
8 12 Reid Ave
Residential
137 Ascension St
Residential
116 Westervelt Pl
Residential