Property Sale
Sale
$244,974
To:
Sq Ft1,425DeedBook 2538, Page 280
To:
Year Built: 2013
| Year | Property taxes | Change |
|---|---|---|
| 2025 | $9,396 | +3.0% |
| 2024 | $9,125 | +6.5% |
| 2023 | $8,569 | +0.8% |
| 2022 | $8,503 | +1.5% |
To:
Year Built: 2013
445-451 Van Houten Ave.
Residential
354 Howe Ave
Residential
445-451 Van Houten Ave.
Residential
445-451 Van Houten Ave.
Residential
445-451 Van Houten Ave.
Residential