Property Sale
Sale
$255,000
To:
Sq Ft1,358DeedBook 697, Page 84
To:
Year Built: 1925
| Year | Property taxes | Change |
|---|---|---|
| 2025 | $10,052 | +3.0% |
| 2024 | $9,762 | +6.5% |
| 2023 | $9,167 | +0.8% |
| 2022 | $9,096 | +1.5% |
To:
Year Built: 1925
445 Brook Ave
Residential
139 Terhune Ave.
Residential
40 Mineral Spring Ave
Residential
359 Pennington Ave
Residential
193 Howard Ave
Residential