Skip to content

181 Van Houten AvenuePassaic, NJ 07055

Last Sale Date
Nov 29, 2023

Property Information

Block3288
Lot1.01

Assessment

Land Value:$108,500
41%
Improvement Value:$157,900
59%
Total Assessment$266,400

Tax History

YearProperty taxesChange
2025$10,984-38.5%
2024$17,874+3.1%
2023$17,338
Property History

Property Sale

Sale
$0