Skip to content

568 Broadway(Unit X)Passaic, NJ 07055

Last Sale Date
Jun 15, 2023

Property Information

Block3309.03
Lot1
QualifierX
CountyPassaic
MunicipalityPassaic City
Tax Map Page---

Building Details

Building Class---
Description1S B
Dwellings---
ZoningC-R
Sq Footage---
Acreage0.57

Owner Mailing

Street
City / State / ZIP

Assessment

Land Value:$131,700
38%
Improvement Value:$217,700
62%
Total Assessment$349,400

Sale
$0