Property Built
Built
Year Built: 1940
Year Built: 1940
| Year | Property taxes | Change |
|---|---|---|
| 2025 | $9,751 | +3.0% |
| 2024 | $9,469 | +9.6% |
| 2023 | $8,642 | +0.8% |
| 2022 | $8,574 | +1.5% |
Year Built: 1940
79 Barry Place
Residential
170-172 Randolph St.
Residential
263 Autumn St
Residential
37 Sunset Ct
Residential
29 Sunset Ct.
Residential