Skip to content

122 Madison St.Passaic, NJ 07055

Church/Charitable

Last Sale Price
$1
Last Sale Date
Nov 25, 2020

Property Information

Block4091.01
Lot20
Qualifier---
CountyPassaic
MunicipalityPassaic City
Tax Map Page---

Building Details

Building Class---
Description1 F
Dwellings---
ZoningR-3
Sq Footage---
Acreage0.07

Owner Mailing

Street---
City / State / ZIP---

Assessment

Land Value:$61,800
35%
Improvement Value:$114,200
65%
Total Assessment$176,000

Tax History

YearProperty taxesChange
Property History

No events match the selected filters.