Property Sale
Sale
$73,000
DeedBook Y159, Page 227
Year Built: 1989
| Year | Property taxes | Change |
|---|---|---|
| 2025 | $7,009 | +3.0% |
| 2024 | $6,807 | +6.5% |
| 2023 | $6,392 | +0.8% |
| 2022 | $6,343 | +5.7% |
Year Built: 1989
80-86 Summer St
Residential
114c Pennington Ave
Residential
80-86 Summer St
Residential
114l Pennington Ave.
Residential
236-248 Aycrigg Ave
Residential