Property Sale
Sale
$95,000
DeedBook 502, Page 263
Year Built: 1987
| Year | Property taxes | Change |
|---|---|---|
| 2025 | $7,252 | +3.0% |
| 2024 | $7,043 | +6.5% |
| 2023 | $6,614 | +0.8% |
| 2022 | $6,563 | +1.5% |
Year Built: 1987
317-321 Harrison St
Residential
317-321 Harrison St
Residential
317-321 Harrison St
Residential
13-23 Allen St
Residential
317-321 Harrison St
Residential