Property Sale
Sale
$119,900
To:
Sq Ft638DeedBook 127, Page 103
To:
Year Built: 1950
| Year | Property taxes | Change |
|---|---|---|
| 2025 | $8,055 | +3.9% |
| 2024 | $7,752 | +9.5% |
| 2023 | $7,077 | +7.2% |
| 2022 | $6,601 | +3.2% |
To:
Year Built: 1950
15 Plymouth Rd Cv
Residential
16 Plymouth Rd Cv
Residential
20 Colonial Ave Cv
Residential
8 Colonial Ave Cv
Residential
339 Chamberlain Ave
Residential