Skip to content

357-359 Preakness AvePaterson, NJ 07502

Last Sale Date
Jun 7, 2022

Property Information

Block1210
Lot28.02

Assessment

Land Value:$63,700
100%
Improvement Value:N/A
0%
Total Assessment$63,700

Tax History

YearProperty taxesChange
2025$3,246+3.9%
2024$3,123
Property History

Property Sale

Sale
$0